Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Trabzon - BeşikdüzüTrabzon - Beşikdüzü
ÇITLAKLIÇITLAKLI
MahallesiMahallesi
wwwwww
.citlaklimahallesi..citlaklimahallesi.
comcomBasın Bülteni Basın Bülteni

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
İletişimİletişim Formu Formuinfo@citlaklimahallesi.com

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

ZİYARETÇİ DEFTERİ

YUSUF ÇITLAK
23 Ocak 2015
BEŞ YAŞIMDA ANAMLA TOKMAĞINDA KENDİR DÖVDÜĞÜM, ALTI YAŞIMDA YEDİ İNEK OTLATTIĞIM, YEDİ YAŞIMDA İKİ GOT MISIRLA DEĞİRMENİNE GİTTİĞİM, SEKİZ YAŞIMDA TARLASINA KERME TAŞIDIĞIM, DOKUZ YAŞIMDA DERELERİNDE DONSUZ YÜSDÜĞÜM, ON YAŞIMDA KURAN I ÜÇ DEFA HATİM ETTİĞİM, KIZLARIYLA UZAKTAN SEVDALIK ETTİĞİM, SOĞANI MEZE YAPARAK GİZLİ GİZLİ RAKI İÇTİĞİM KÖYÜM SENİ UNUTMADIM.
SEÇKİN ÇALIŞKAN
21 Kasım 2012
HASAN ÇITLAK GRESUN GÖRELE DAYLI KÖYÜNDEN BEŞİKDÜZÜ ÇITLAKLI KÖYÜNE GELEN VE BU KÖYÜN KURUCUSU OLAN HASAN ÇITLAK'IN GELİŞ HİKAYESİ TAKRİBEN 1830 DOĞUMLU OLAN HASAN ÇITLAK 1855 YILLARINDA ASAR BÖLGESİNE YAKIN OLAN DAYLI YAYLASI'NDA BABA ANNESİ HAVA KIZINA AİT OLAN KOYUN SÜRÜSÜNE BAKMAK İÇİN DEVAMLI YAYLAYA ÇIKARDI HANIMI DİRLİKSİZ BİRİ OLDUĞUNDAN HANIMIYLA GEÇİN EMİYORDU BU YAYLADA GÖNLÜNÜ BAŞKA BİR KIZA KAPTIRDI BİR ZAMAN SONRA DAYLIDAN İZİNİ KAYBETTİRDİ VE ASARA YAKIN ÜZÜM ÖZÜNE YERLEŞTİ VE DAHA SONRA'DA ŞİMDİKİ ÇITLAKLIYA. SOYU KAYMAKÇILAR.HACILAR.ÜCÜLLER OLARAK DEVAM ETMEKTE. ( YUKARIDA BELİRTTİĞİM DAYLI YAYLASI HALEN HASAN ÇITLAK'IN BABA ANNESİ OLAN HAVA KIZININ ÜSTÜNE TAPULUDUR.) BEŞİKDÜZÜ ÇITLAKLI KÖYÜNDEKİ SÖYLENTİYE GÖRE GRESUN GÖRELEDEN VURGUN SONRASI GELDİĞİ YÖNÜNDE BİLGİLER VAR LAKİN ARAŞTIRMALAR SONUCU BÖYLE OLMADIĞI ANLAŞILIYOR BU SÖYLENTİNİN AMACI GELDİĞİ YERDE EŞİNİ VE OĞLUNU BIRAKTIĞINDAN HUZURSUZLUK OLMASIN DİYE İRTİBATIN KESİLMESİ YÖNÜNDE ALMIŞ OLDUĞU BİR KARAR OLDUĞU ANLAŞILIYOR

Kemal Çelik - Misafir

27 Temmuz 2012
Sitenin yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.Düzce ili Gölyaka ilçesi Yazıpınar köyü nde ikamet ediyoruz.Buradaki asıl köyümüz Kuyudüzü köyüdür.Bizlere memleketimizi görme fırsatı verdiğiniz için minnettarız.Umarım daha fazla bilgiye ulaşıp bizlerle paylaşırsınız.Detaylı bir soyağacı,Osmanlı dönemine ait Çıtlaklılarla ilgili bilgiler vs. gibi konularda paylaşımlar faydalı olacaktır.Birde tüm Çıtlaklıların buluşabileceği tanışma etkinlikleri yapılabilir.Gurbettekilerle memlekettekiler birbirini tanımıyor.Bu gibi organizasyonların faydalı olacağını düşünüyorum. Verdiğiniz vereceğiniz bilgiler ve paylaşımlar için tekrar teşekkür eder,tüm Çıtlaklı mensuplarını saygıyla selamlarım.

Seçkin Çalışkan - Misafir

16 Mart 2012
öncelikle bu siteyi hazırlayanlara şükranlarımı sınar teşekkür ederim.bu sayede baba köyümü ve akrabalarımı yakından tanıma fırsatı buldum diye seviniyorum.herkese sevgi ve selamlarımla. düzce-kuyudüzüköyü
MUSTAFA ÇITLAK
10 Mart 2012
köyümüz insanlarını internet ortamında buluşturan bu faaliyette emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.hep olmasını istediğim, kaynaşmaya, haberdar olmaya, yardımlaşmaya vesile olacak bir uygulmayı başlattınızz.herkese selam .

Savaş Çıtlak - Misafir

05 Mart 2012
Köyümüze hayırlı uğurlu olsun.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
Sayfa Üretim süresi :0,0078

© 2012 citlaklimahallesi.com
Çıtlaklı Mahallesi Web Portalı http://www.citlaklimahallesi.com

Tam Ekran